čtvrtek, března 15, 2007

Miš-maš

Jak je vidno z aktualizace blogu, nestíhám. Nestíhám naprosto nic. A když už bych náhodou měl čas večer něco udělat, jsem natolik "vyšťaven", že jdu raděj spát. Takže dnes jen heslovitě.

Stěhujeme firmu. Z jedné budovy do druhé, vzdálenost asi 200 metrů. Stejně se všechno musí naložit do kamionů a zase vyložit + vybudování nové infrastruktury, - lepší je vyhořet, než se stěhovat - pod tohle se podepíšu klidně 3x.

V práci jsem díky tomu skoro i spával. Když bylo téměř hotovo, kolegyně onemocněla a začalo to nanovo. Naštěstí si tu práci můžu brát domů a tak se tam na mě už nedívají jako na cizince.

Díky tomu všemu jsem trhnul svůj rekord v nejdelším psaní recenze. Hru jsem dohrál - začalo stěhování - až za týden to jakštakš napsal a za další jakštakš dovedl do zdárného konce. Psát recenzi po kousíčkách je neskutečný opruz, ale už jsem měl jednou zdravotní kolaps z přepracování, takže si musím dávat pozor.

S tím souvisí i skutečnost, že budu mít konečně volný víkend. Jedeme na chatu udit maso, což je pohoda sama o sobě a v neděli mě z postele nikdo nedostane.

4400 - večer před spaním koukám na tento skvělý seriál, většinou tak 2x, protože u toho zpravidla usnu (ale není to vina serálu :o). Pokud jste ještě neměli tu čest, rozhodně doporučuji.

Byl mi zrušen Adsence účet, prý jsem porušil pravidla. Vzhledem k tomu, že jsem blog v podstatě 14 dní nenavštěvoval, ani se nedíval na stav konta, netuším co se stalo. Asi si nějaký chytrák hrál a zběsile klikal na Google reklamy. Po příčinách nehodlám pátrat, na těch 10 doláčích, co jsem za ty 4 měsíce "vydělal" mi nezáleželo a stejně bych se nikdy nedobral k výplatě, zkoušení google reklam byl hlavně test, jak to funguje. Tomu chytrákovi, co mi to zařídil bych rád něco vzkázal: doufám, že tě někdo brzo okrade, všiváku! A všem ostatním: pokud máte na svém webu adsence, jsou programy na odhalování podvodných kliknutí nutností.

V posledních dnech totálně ujíždím na dvou věcech, které mě v podstatě drží při životě - zelený čaj a vážná hudba. Čaj hlavně se sušeným ovocem a z hudby především Bedřich Smetana. Tento skladatel zkomponoval zcela geniální skladby, které mě stále a pořád uvádějí v úžas. Jo a je to jen můj pocit nebo Karel Svoboda opisoval od Rachmaninova?

Tak to by mohlo pro dnešek stačit. Mějte se fajn...

4 komentáře:

Coreo řekl(a)...

zda se mi to nebo je 4400 ponekud podobne obsahem serialu HEROES?

ammoni řekl(a)...

Heroes mam nachystane na koukani po 4400, takze zatim nedokazu posoudit...

Coreo řekl(a)...

ja to sleduju prubezne jak to davaji... lidi maj super schopnosti - litaj, sou neviditelny, slysej na 20 km, sami se vyleci ze vseho (nesmrtelny), umi cist myslenky... uz sem dal tu 4400 stahovat ale je to ve fronte asi na 20 miste :) takze nez se to dostane naradu...

jinak ucinek zeleneho caje sem taky objevil nedavno, tak po vanocich, ale ted na nej nedam dopustit :) sypanej s citronkem po ranu.. jo to je parada :P

Juress řekl(a)...

To máte zácpu, že pijete zelenej čaj ? XD